logo webu

Díly » 22. řada


01 - FKK poplach pro Semira
(FKK-Alarm für Semir)

Semir vyrazil se svoji rodinou a parťákem na dovolenou k Baltskému moři. Ale opět to není žádná relaxace. Kromě nudistů se musí policisté vypořádat i se záhadný případem, ve kterém Paulův instruktor surfu pátrá po pokladu, který je na palubě potopeného vraku.

02 - Bezdechá láska
(Atemlose Liebe)

Mladá a impulzivní Julia dělá vše pro záchranu jejího přítele Chrise. Neznámý volající požaduje výkupné ve výši 30 000 eur za Chrise, který prohrál hodně peněz v ilegální pokerové hře. Zoufalá Julia kvůli tomu zraní jejich finančního poradce, přepadne bezpečnostní vozidlo pro převoz cenného zboží a nakonec i celou banku.

03 - Summer & Sharky
(Summer und Sharky)

Semir a Paul zachrání na dálnici mladou ženu jménem Summer před přepadením. Ukáže se, že Summer je nejen Paulova ex-přítelkyně z jeho surfařského pobytu v Portugalsku, ale je dokonce i dcerou vrchní státní zástupkyně Schrankmann. Tato mladá žena byla navíc zneužita svým novým přítelem jako kurýr drog.

04 - Uvěznění
(Gefangen)

V kavárně se Semir se svou dcerou Danou a všemi přítomnými hosty stanou rukojmími. Bohužel Semir pozná šéfa bandy zločinců, což se mu moc nevyplatí. Paul a Jenny dělají vše proto, aby zajetí rukojmích brzy skončilo.

05 - Královražda
(Der Königsmörder)

Volba nového starosty je za dveřmi a atmosféra je více než napjatá. Favoritem na post je Martin Dorn, Jennin otec. Jeho auto je roztrhané bombou, ale kandidátu se nic nestane. Semir a Paul vyšetřují i Jenny. Vyjde najevo, že Martin skrývá tajemství, které ho může stát život.

06 - B-tým
(Das B-Team)

Semir a Paul jsou uneseni. Vzhledem k tomu, že Kim Krüger je na dovolené, musí veškerou její práci převzít Jenny. Dostává se pod stále větší tlak a přispívá k tomu i fakt, že se s Paulem v poslední době sblížili. Po neúspěšné záchranné misi nařizuje státní návladní Schrankmann její okamžité volno. Avšak Jennin „B tým“ udělá vše pro záchranu kolegů.

07 - Duchové z minulosti
(Geister der Vergangenheit)

Na čerpací stanici narazí dálniční policisté na lupiče Mike a Lenu. Při pronásledování a následné záchraně Arna Wurlitzera je Paul zraněn. Semir je od této chvíle na vyšetřování sám. Kolegyně státní návladní Schrankmann, Sophie Schubert, která se specializuje na přepadení čerpacích stanic, to policii také moc neulehčuje.
Obsah převzat a upraven z http://erdogan-atalay.blog.cz/
admin@kobra11.eu
2007 — 2017, design Quickspider