logo webu

Díly » 21. řada


01 - Šéfová
(Die Chefin)

Semir se připravuje na návštěvu své bývalé šéfové Anny Engelhart, která má narozeniny a v současnosti pracuje na ministerstvu vnitra. Anna však ve své kanceláři není. Před několika dny se nervově zhroutila a poslali ji do psychiatrické léčebny. Semirovi se to nezdá, protože Annu zná dlouhá léta jako šéfovou dálniční policie, která byla zvyklá na každodenní stres. S Paulem plánuje tajně získat Annin chorobopis z kliniky.

02 - Po stopách otce
(Auf den Spuren meines Vaters)

Paulův otec byl zadržen zločineckým gangem. S dobrou znalosti místního prostředí jim má pomoci, dostat se k místu ukrytých peněz. Problém je v tom, že trpí progresivní demenci a má obrovské výpadky paměti. Paul je jediný, kdo mu může pomoci a tak i on se dostane do rukou zločinců.

03 - Kód fantom
(Phantomcode)

Zřícené letadlo hoří na dálnici. Mezi cestujícími, kteří vyskočili s padákem, je i bloger Anwar Shahin. Pronásledují ho a on, v obavě před svými mučiteli, vezme Jenny jako rukojmí a prchá. Když se Paul dozví o únosu Jenny, vynakládá veškeré své úsilí, aby našel svoji kolegyni.

04 - Král zlodějů
(König der Diebe)

Sourozenci Lisa a Felix okrádají lidi na dálničních odpočívadlech a zařízeních. Po poslední akci jsou však pronásledovaní nájemným zabijákem. Felix je na útěku zastřelen a sestře se nakonec podaří utéct. Ti dva kapsáři ukradli něco velmi cenného, o čemž nemají ani potuchy.

05 - Srdečné pozdravy z Moskvy
(Liebesgrüße aus Moskau)

Semir a Paul se chystají zatknout ruského gangstera a drogového dealera Olova Kruppova. Do cesty se jim ovšem dostane tajemná žena, která také Kruppova pronásleduje. Nakonec se mu v divoké honičce podaří uniknout a policisté jsou znovu na začátku vyšetřování. Tajemné žena je Natalia Miranova, policistka z Moskvy, která chce zabránit, aby Kruppov rozšířil smrtící drogu „Red Inferno“ v Německu.

06 - Jízda o život
(Drift)

Paul má plnou hlavu své nové přítelkyně Lissy. To ho ovlivňuje nejen v dochvilnost, ale i výkonnost v práci. Semir potřebuje jeho pomoc zastavit prchající vozidlo. Jízda po dálnici končí obrovskou explozí, při které řidič pronásledovaného vozu umírá. Muž byl součástí týmu bývalých vojáků, kteří prováděli dech beroucí krádeže. Lissy se dozví, že její dlouho nezvěstný otec byl také dříve u zlodějského gangu. Jeho staří kamarádi si ho chtějí najmout na poslední práci jako řidiče a jako donucovací prostředek použijí jeho dceru.

07 - Vyhoření
(Ausgebrannt)

Semir a Paul pronásledují Dianu Angel, podezřelou z vraždy. Ale během zatčení mají pochybnosti o její vině. Policisté se zaměří na Dianina manžela. On je členem sekty, která se skrývá za soukromou klinikou pro pacienty se syndromem vyhoření. Jenny Dorn vyšetřuje v utajení na klinice, ale je odhalena. Semír s Paulem musejí rychle jednat.

08 - Smrt bez varování
(Tod ohne Warnung)

Komisaři zachrání mladou matku Ninu Bergmann před odstřelovačem, který neváhá ji a její dceru Miriam zabít. Nina totiž náhodou zaslechla rozhovor mezi dvěma cizinci na kongresu. Jediná šance jak obě zachránit dříve než sniper znovu udeří, je zjistit co bylo obsahem rozhovoru.

09 - Drsná Realita
(Der Ernst des Lebens)

Finn Bartels, čerstvě vystudovaný policista, již několik týdnů slouží u dálniční policie. Jeho mladší sestra je před jeho zrakem postřelena obchodníky s drogami, protože je jimi považována za konkurentku. Na cestě do nemocnice Finn u sestry nachází sáček plný tablet amfetaminu. S cílem chránit ji, zamlčí svůj nález před kolegy a začne vyšetřovat na vlastní pěst.

10 - Otcovská radost
(Vaterfreuden)

Civilní vyšetřovatel byl chladnokrevně zastřelen před zraky Semira a Paula. Pachatelem je Mike Eckert, profesionální zabiják, který se po policejním zásahu před půl rokem usadil v zahraničí. Ale zdá se, že nyní se vrátil kvůli krevní mstě. Semirova dcera Dana objevila zkrvavenou žena v neznámém voze. Dana je přesvědčena, že žena byla zapojena do trestného činu. Protože jí nikdo nevěří tak začne pátrat sama. Dostává se do nebezpečné situace, protože Eckert a tajemná žena se znají.

11 - Operace Midas
(Operation Midas)

Paul s Jenny zamezí předání peněz mezi gangstery na dálnici. Dva miliony eur a mobilní telefon jsou v policejních rukou. Susanne Köng je krátce poté unesena. Kai Dresen nutí Sussane, aby ukradla mobilní telefon z místnosti doličných předmětů. Mezitím ostatní členové ohrožují její dítě.

12 - Riziko
(Risiko)

Semirův první parťák Frank Stolte se na stanici dálniční policie obviní ze závažného trestného činu. Policie však před nějakou dobou zatkla jiného viníka. Semir je šokovaný z přiznání bývalého kolegy, ale věří v jeho nevinu. Frank vidí v přiznání příležitost konečně očistit své jméno a šanci vrátit svůj život do správných kolejí.
Obsah převzat a upraven z http://erdogan-atalay.blog.cz/
admin@kobra11.eu
2007 — 2017, design Quickspider