logo webu

Díly » 20. řada


00 - Krevní msta
(Vendetta)

Semirovi a Alexovi se podaří největší objev drog všech dob. Ale během zatýkání obchodníků dojde k přestřelce. Aby Semir zachránil svému parťákovi život, musí zabít nejmladšího syna vůdce albánského zločineckého syndikátu působícího v Německu. V Albánii se potom formuje eskadrona smrti, která přemýšlí nad krvavou mstou. Semir musí jednat jako první, protože do msty je zahrnuta i jeho rodina. Společně s Alexem a albánským hledačem drog Boschkem se připravují na cestu do Tirany, kde dochází k boji s celou mafiánskskou rodinou.

01 - Krvavé peníze
(Blutgeld)

Když policejní psycholožka Frings po probuzení z kómatu záhadně zemře, zahajují dálniční komisaři vyšetřování. Alex a Semir udělají vše, co je v jejich silách, aby vše objasnili. Jejich úhlavním nepřítelem je, státním návladní, Thomas Sander, který je velkou hrozbou pro Kim Krüger.

02 - Vzpoura
(Lockdown)

Semir a Alex najdou diktafon s jehož obsahem mohou přimět státního návladního Sandera k přiznání k vraždě Isabell Frings. Vyšetřovatelské duo chce Sandera ve vyšetřovací vazbě přimět k doznání a konfrontovat ho s důkazy. Ale dříve než se tak stane, vypukne ve vězení vzpoura, kterou vede zločinec Marco Roman. Sander stojí rovněž na jeho seznamu. Pokud chtějí Alex se Semirem zachránit sympatického drobného kriminálníka Richie a jeho přítelkyni Nadju, musí spolupracovat se Sanderem.

03 - Tisícerá smrt
(Tausend Tode)

Semir a Alex chtějí dopadnout sériového vraha. Unáší mladé ženy, které mají na zádech vytetovaný křesťanský motiv, jejich mrtvoly potom odkládá na kraj dálnice. Motivy jeho činu jsou stejně temné jako jeho identita. Kathrin Bach, sestra jedné z obětí, chce pachatele vypátrat na vlastní pěst. Sama je nakonec jeho terčem. Policisté se snaží, aby se na dálnici již žádné mrtvé tělo nenašlo.

04 - Duel v pustině
(Duell in der Wildnis)

Semir a Alex tráví svou společnou dovolenou v divočině. Pohodové chytání pstruhů brzy skončí. Peter Neumann je na útěku před ozbrojenými gangstery. Klesá přímo před nohami dálničních policistů. Potom se objeví atraktivní bioložka lesnictví Pia. Začíná štvanice skrz divočinu.

05 - Vesmír
(Space)

Astronaut Thomase Bernhardt je zabit při přepadení. Dálniční policie zahajuje vyšetřování u Space Agency, mezinárodní kosmické agentury, v Kolíně nad Rýnem. Semir se tam setkává s Katjou Schubert, kterou učil na policejní akademii. Je Svobodná matka, která zde pracuje. Ale je podezřelá z průmyslové špionáže.

06 - Ukradený život
(Gestohlenes Leben)

Jenny Dorn je obětí internetového útoku. Někdo se naboural do jejího online profilu, který nyní informuje o její špatné pověsti. Ocitá se v nebezpečí života. Stopa vede na policejní školu, kde Jenny vyučovala internetovou bezpečnost. Semir musí rychle jednat, aby pomohl kolegyni od noční můry.

07 - Bojovnice
(Die Kämpferin)

Budoucí profesionální sportovkyni v boxu, Sandře, se zhroutí celý svět. Krátce před jejím prvním velkým zápasem je její otec a trenér zabit při loupežném přepadení. Sandry se ujímá rovněž pro bojové sporty nadšená přítelkyně Jenny. Boxerka se rozhodně vraha svého otce vypátrat na vlastní pěst.

08 - Větrná harfa
(Windspiel)

Vrchní komisaři se stanou objetí počítačového piráta, který spřádá nemilosrdný plán pomsty. Alex a Semir jsou jen malé návnady v mnohem větší hře. Hacker jde po stopě Franka Rickerta, který se dopustil trestného činu před více než 30 lety a od té doby byl na útěku. Jeho objevení konfrontuje Alexe s jeho minulostí, protože Rickert je jeho biologický otec. Pomsta počítačového piráta je rozšířena i na Semirovu rodinu.

09 - Kobro, je to na vás!
(Cobra, übernehmen Sie)

Na Semira, kromě oslavy svého 20. výročí služby, čeká i nový kolega - mladý kriminální komisař Paul Renner. Na seznámení není moc času, protože musí pronásledovat vrahy počítačového piráta. U mrtvoly najdou údaje o miliardáři Gideonu Linkovi. Po explozi uvízne v Semirově hlavě kovová střepina. Jakékoliv silné vibrace by mohly vyvolat mrtvici. I přes toto nebezpečí se rozhodne pokračovat řešit případ.

10 - Štvanice
(Treibjagd)

Po nehodě na dálnici unikla skupina těžkých zločinců z vězeňského transportéru. Tři z nich unesou autobus, berou si rukojmí a začíná riskantní jízda po dálnici. Dálniční policisté jsou v šoku, když zjistí, že mezi rukojmími je i Paulova malá neteř Emilia. Paul musí zachovat chladnou hlavu, protože každé chybné rozhodnutí může Emiliu a ostatní cestující stát život.

11 - Přes mrtvoly
(Tödlicher Profit)

Dálniční policisté se stávají svědky brutální vraždy mladého motocyklisty. Stopa vede Semira a Paula do prostředí squatterů, kteří užívají dostupné bydlení ve městě. Obětí je Jonas, člen mladých squatterů. Semir musí hledat přijatelný domov pro svou rodinu, ale nezbývá mu na to žádný čas, protože seznam podezřelých se rozšiřuje.

12 - Výkupné
(Zahltag)

Kim Krüger má přinést jeden milion Eur jako výkupné za neteř Hanu. Šéfová dálniční policie a všechny peníze najednou zmizí. Semir a Paul začnou pátrat, ale důkaz je pro Kim přitěžující okolností. Komisaři se kvůli tomu spolu hádají. Nakonec spory musí jít stranou, aby mohli Hanu najít.

13 - Triky
(Tricks)

Elena, která ke svým nekalým praktikám používá různé triky, je v hledáčku dálniční policie. Paul se vydává za milionáře, aby ženu vypátral v kasinu ve Wiesbadenu. Elena mění vzhled jako chameleon a proto její dopadení není snadné. Policisté nejsou sami, kdo atraktivní krásku hledá.

14 - Válečná kořist
(Kriegsbeute)

Dodávka plná ilegálních pracovníků je na dálnici napadena bezohlednými útočníky. Semir pomůže Jamile, která prchá se svými dětmi do Německa a rozhodne se je ukrýt u sebe doma. Je to velká chyba, protože pachatelé vypátrají Semirův domov a promění ho v trosky. Prozradí Jamila včas své tajemství?

15 - Na špatné straně
(Die falsche Seite)

Semir přijímá v tajné operaci totožnost Serdala Masaada, bývalého vyšetřovatele turecké armády. Během akce dojde na dálnici k vážné dopravní nehodě a Semir ztratí paměť. Následkem toho si myslí, že jeho falešná identita je skutečná a spolupracuje se špatnou stranou. Stává se hrozbou pro své kolegy z dálniční policie, protože první na seznamu smrti je Paul Renner.
Obsah převzat a upraven z http://erdogan-atalay.blog.cz/
admin@kobra11.eu
2007 — 2018, design Quickspider